Sesja on-line

Szanowni Państwo!

Istnieje możliwość odbycia sesji on-line za pomocą programów Skype, Zoom, MS Teams. Na sesję zapisać się można standardową drogą, a więc poprzez e-mail: agnieszka.gastol@wp.pl lub SMS na numer tel. 508 053 457. Po wysłaniu przez Państwa wiadomości zostanie Państwu zaproponowany możliwy termin konsultacji. Warto również śledzić terminarz (w zakładce), by móc podejrzeć jakie dni i godziny są jeszcze dostępne.

W trakcie sesji on-line staram się w pełni zadbać o prywatność swoich klientów. Proszę by i Państwo przygotowując się do spotkania, zadbali, by nikt Państwa nie rozpraszał. Sesja terapeutyczna to czas dla Państwa – potrzebny i ważny czas!

Czas trwania sesji zależny jest od zgłaszanego problemu oraz typu konsultacji.

Sesja z osobami dorosłymi trwa zazwyczaj od 40 do 50 minut.

Sesja z dziećmi/nastolatkami od 30 do 40 minut.

Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie dłuższe – trwające 1 godz. 30 min (sesja podwójna).

Koszt pojedynczego spotkania on-line to 185 zł płatne przelewem na konto przed spotkaniem (numer konta znajduje się w zakładce Cennik spotkań). Każdą Państwa nieobecność w wyznaczonym terminie należy zgłosić z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Brak takiej informacji skutkuje koniecznością poniesienia opłaty w pełnej wysokości.

Dzieci i nastolatki w trakcie umówionej sesji on-line potrzebują szczególnej prywatności. Proszę, by Państwo zadbali o to, by Państwa dziecko mogło poczuć się w pełni swobodnie. Pomoże wstępna rozmowa o tym, że zgadzacie się Państwo na przestrzeganie kilku zasad m.in.:

  • nieprzebywania w pokoju, w którym dziecko odbywa sesję,
  • zapewnienie dziecku dostępu do słuchawek (lub zestawu słuchawkowego z mikrofonem),
  • nieprzerywanie pod żadnym pozorem trwającej sesji.

 

Spotkania online odbywają się za pomocą (dla Państwa wygody do wyboru):